Az “UTOLSÓ VACSORA” avagy a SZAKMÁK ÉJSZAKÁJA!

Az “UTOLSÓ VACSORA” avagy a SZAKMÁK ÉJSZAKÁJA!

Slambuc, vagy mi? NAGY ESZTER Konyhafőnök Szuperdöntő győztese, italok, Lego-robot […]

Versenysiker!

Versenysiker!

A Balatonfűzfőn rendezett Öveges idegennyelvi versenyen 21 intézmény tanulói versenyeztek […]

FOCUS ON BRITAIN – 100 EXTRAORDINARY YEARS: THE BENTLEY STORY

FOCUS ON BRITAIN – 100 EXTRAORDINARY YEARS: THE BENTLEY STORY

16. alkalommal rendezte meg iskolánk hagyományos angol nyelvi versenyét, melynek […]

FOCUS ON BRITAIN – 100 EXTRAORDINARY YEARS: THE BENTLEY STORY

16. alkalommal rendezte meg iskolánk hagyományos angol nyelvi versenyét, melynek témája idén a fennállásának 100. évfordulóját ünneplő angliai BENTLEY cég története volt.

Március 28-án 7 iskola 11 csapata, jórészt a Pápai és a Veszprémi Szakképzési Centrum szakközépiskolás és szakgimnáziumi tanulói vetélkedtek Zánkán. 

A versenynek különös jelentőséget adott, hogy a megmérettetés utolsó alkalommal zajlott Zánkán és díszvendégeinknek köszönhetően lett igazán rendkívüli. Fő támogatónk, a Bentley Magyarország értékesítési vezetője, Riedl Tamás és marketing vezetője, Árvay Péter az egyik legújabb gyártmányú Bentley autóval érkezett, amit mindnyájan megcsodáltunk, simogattunk és fotóztunk.  

Jelenlétükben került kisorsolásra a Bentley különdíja, egy teszt-autóvezetés, amit Czuth Olivér, a tapolcai Széchenyi István Baptista Középiskola tanulója nyert.

A nyertes csapatok emellett további támogatók értékes felajánlásaival tértek haza, melyek között voltak

a veszprémi Katedra Nyelviskola, a győri IHH Nyelviskola, a balatonfüredi Giorgi Pizzéria, az aszófői Nagyi Kertje Teaház, a balatonfüredi Tank-Kaland, a Veszprém Gokart, a Bakonyi Kalandpark, valamint az ELT Hungary Kiadó ajándékai.

Helyezések:

Szakgimnáziumi kategória

  1. SZC Egry József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Zánka
    Lázár Viktória, Dajka Mikolt, Csontos Felicián, Hajdú Mátyás
    Felkészítő tanár: Újváriné dr. Handó Melinda
  2. Kós Károly Szakközépiskola, Csíkszereda
    Pui Orsolya, Csiszer Hunor, Mihály Zalán, Máté Arnold
    Felkészítő tanár: Bilibók Julianna és Nagy Eszter Ágnes
  3. PSZC Egry József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Zánka
    Ihász Kristóf, Bogdán Bence, Weiland László, Budai Kornél
    Felkészítő tanár: Schmidt Sára
  4. PSZC Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnáziuma, Pápa
    Bátor Botond, Keresztes Dávid, Mesterházy Ádám, Szabó Krisztián
    Felkészítő tanár: Gombás Lívia

 Szakközépiskolai kategória

  1. PSZC Egry József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Zánka
    Kárpi Patrik, Rosta Dominik, Sebők Bianka, Navratil Krisztina
    Felkészítő tanár: Tamás Andrea
  2. PSZC Reguly Antal Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Zirc
    Gulyás Sándor, Kukoda Kevin, Gurdon László, Kalányos Martin
    Felkészítő tanár: Vajda-Péczi Éva
  3. Széchenyi István Baptista Középiskola, Tapolca
    Ladányi Bendegúz, Király Ákos, Szobonya Barnabás, Pavel Zoltán
    Felkészítő tanár: Hargitai Andrea

Fotók a versenyről és a Bentley életérzésről…